O mnie

Fotografuję dzieci, rodziny i ich wyjątkowe momenty. Zapraszam Was do świata obrazu pełnego emocji. To Wy tworzycie niepowtarzalne chwile, moim zadaniem jest je zatrzymać jak najpiękniej, ponieważ zostaną one z Wami już na zawsze.

Fotografią dziecięca i rodzinną zajmuje się od 5 lat. Swoje umiejętności doskonaliłam w Akademii Fotografii Dziecięcej oraz w czasie licznych warsztatów u najlepszych w Polsce fotografów. Ukończyłam studia na kierunku ratownictwo medyczne, możecie zatem być pewni, że Wasze dzieci są w moich rękach bezpieczne. Ponadto sama jestem mamą wspaniałej dwójki. W czasie naszych spotkań nie zabraknie zrozumienia i czułości, a dla starszaków również ciekawych zabaw!

Jestem do Waszej dyspozycji przed, w trakcie i po sesji. Ważne jest dla mnie to, abyście czuli się komfortowo w czasie naszego spotkania, dlatego nie spieszymy się ze zdjęciami. Pragnę podarować Wam najpiękniejsze kadry, które będą Was cieszyć przez kolejne lata.

Używam pełnoklatkowego body firmy Canon oraz jasnych obiektywów firmy Sigma oraz Tamron. Posiadam wiele rekwizytów i strojów do sesji.

Chętnie zostanę fotografem Twojej rodziny. Będzie mi miło Was poznać.

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli spodobały Ci się moje zdjęcia odezwij się!

Kontakt